Vlastný web zadarmo – jednoduchšie

Webnode spustil úplne novú verziu. Práca s novým Webnode je jednoduchšia, pracovné prostredie je prehľadnejšie a výsledné weby sú dokonalejšie než kedykoľvek predtým.

Moderný dizajn
Pre Vaše stránky si môžete vybrať zo stoviek moderných šablón, ktoré boli pripravené internetovými profesionálmi. S Webnode si vyberie skutočne každý!

Obsah, ktorý dohromady vytvorí perfektný web, je pripravený v hotových šablónach, šitých na mieru najrôznejším oborom. Mysleli sme aj na tie najmenšie detaily a postupne budeme pridávať ďalšie atraktívne a plne responzívne šablóny.

Jednoduchosť a rýchlosť
Pre prácu s Webnode nepotrebujete žiadne technické znalosti. Nepotrebujete nič inštalovať, ani konfigurovať. Stačí Vám len internetový prehliadač.

Vašu novú webovú prezentáciu môžete mať skutočne spustenú do 5 minút. A to vrátane modernej grafiky a obsahu pripraveného našimi špecialistami.

Toto je nový Webnode

Je tu nová služba Webnode 2.0 a prináša nové šablóny, editor i iný štýl tvorby webových stránok. Viac sa dočítate v samostatnom článku o Webnode2.0

novy-Webnode

 

 • Osobný aj firemný web
  Vytvorte stránky pre seba alebo pre svoju firmu. Ľahko vytvoríte aj vlastný blog či portfólio.
 • V počítači aj mobile
  Prehľadné stránky kedykoľvek a kdekoľvek. Automaticky vo vašom mobile aj tablete.
 • Môžete mať aj profesionálny eshop
  Eshop otvoríte za okamih. Stačí sa zaregistrovať, pridať produkty a môžete predávať.
 • Jednoduché úpravy
  Obsah zmeníte behom sekúnd. Žiadne aplikácie, programy či technické znalosti.

zisti viac

 


Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.