Stránky zdarma

Chcete mať svoje webové stránky zadarmo a rýchlo?

Ak nemáte www stránky, je pravdepodobné, že časť Vašich potenciálnych zákazníkov sa o Vás vôbec nedozvie. Keď porovnáte rôzne formy reklamy, tak internetová prezentácia patrí k prostriedkom s najväčšou mierou návratnosti.

Chcete mať aj vy svoje stránky na internete? Ste začiatočník a neviete o tvorbe stránok nič? Chcete si vyskúšať ako budú ľudia reagovať na vaše stránky? Neovládate dobre anglický jazyk, potrebný k vytvoreniu stránok? Nechcete platiť za webhosting a doménu?
Ak áno tak si prečítajte nasledovné riadky a možno Vám pomôžu k tomu aby ste mali svoje stránky na internete aj Vy.

Určite sa dá nájsť na internete dosť ponúk, kde si môžete vytvoriť svoje stránky zadarmo.

Výber stránok:

Webnode – www stránky jednoducho, rýchlo a hlavne zadarmo

Jednoduché stránky pre menšie firmy a jednotlivcov, ktorí majú záujem o prehľadné, kvalitné a nízko nákladové internetové stránky na slušnej úrovni.

Webnode je prostriedok na veľmi jednoduchú tvorbu akýchkoľvek www stránok. Všetko si urobíte jednoducho a zadarmo. Nemusíte platiť za vytvorenie webu, publikačný systém, moderné šablóny, hosting alebo prevádzka na Vašej doméne.

Je to naozaj zadarmo?

Dobré veci bývajú niekedy zadarmo. Ani za služby Webnode nemusíte platiť. Môžete si vytvoriť web, blog, internetový obchod pomocou moderných šablón.

Je to naozaj jedoduché a rýchle

Pre prácu s Webnode nemusíte mať žiadne technické znalosti. Nepotrebujete nič inštalovať, ani konfigurovať. Stačí Vám len internetový prehliadač. Webové stránky si užívatelia vytvárajú a upravujú priamo v prehliadači a okamžite vidia ich výslednú podobu.

Viac o Webnode si môžete prečítať a pozrieť aj video ako si urobiť stránky

Mnoho šablón pre Vaše stránky

Pre Vaše stránky si môžete vybrať zo stoviek moderných šablón, ktoré boli pripravené internetovými profesionálmi. S Webnode si vyberie vskutku každý!

Čo obsahuje

Publikačný systém, hosting, štatistiky návštevnosti, e mail, e shop, blog, diskusné fórum, ankety, fotogaléria, katalóg produktov, vyhľadávanie, RSS a veľa ďalšieho.. .

Urobiť si stránky

 

Blogger

Daľšia ponuka je pre ľudí ktorí chcú mať svoj vlastný blog (alebo jednoduché stránky) bez rôznych obmedzení, ktoré majú spoločnosti ponúkajúce blog na ich stránkach.

Veľa ľudí používa blog len na usporiadanie vlastných myšlienok, kým iní oslovujú vplyvné celosvetové publikum pozostávajúce z tisícok ľudí. Profesionálni i amatérski novinári používajú blogy na publikovanie mimoriadnych správ, kým autori osobných denníkov odhaľujú svoje vnútro.

Táto ponuka je od Google a volá sa blogger. Doteraz bol návod na založenie písaný v anglickom jazyku. Teraz je kompletný sprievodca vytvorenia stránok aj v jazyku slovenskom. Zaregistrovanie je veľmi jednoduché a rýchle. Zadáte iba svoju emailovú adresu a heslo.

Ak si chcete prečítať o tejto ponuke viac , tak navštívte blogger.com

 

eStránky

Na českom internete ponúkajú takúto službu eStranky.cz.

Zvládne to aj úplný začiatočník za niekoľko minút. Na vytvorenie stránok ponúkajú preddefinované šablóny , možnosť jednoduchej publikácie či vkladania fotografií. Na bezplatné nekomerčné využitie je ponuka na 200MB a možnosť využiť 15 šablón.

Na začiatok to úplne stačí. Prípadne ak by ste chceli väčší priestor, je potrebné si priplatiť. Po registrácií a odsúhlasení všeobecných podmienok, príde na Vašu emilovú adresu odkaz na aktivovane vašich stránok. Pri prvom vstupe do administrácie stránok môžete začať vkladať texty, fotografie a iné údaje alebo spustiť sprievodcu nastavením. Ak si chcete prečítať o tejto ponuke viac , tak navštívte eStránky

pozri stránky