Nová verzia Webnode 2.0

Po dvoch rokoch usilovnej práce bola spustená úplne nová verzia nástroja Webnode. Práca s novým Webnode je jednoduchšia, pracovné prostredie je prehľadnejšie a výsledné weby sú dokonalejšie než kedykoľvek predtým.
Je vyladená grafika aj texty a každá časť obsahu sa zobrazí pekne v mobile aj tablete. V priebehu sekúnd pridáte rôzne typy obsahu – text, obrázok, mapu, video či HTML aplikáciu. Databáza obrázkov, ikon a videí zdarma Vám pomôže doviesť Vaše stránky k dokonalosti.

  • Moderné dizajnové šablóny optimalizované pre počítač a všetky mobilné zariadenia.
  • Kompletný obsah pre rôzne typy lokalít: firemné weby, portfólia aj hobby stránky.
  • Maximálna jednoduchosť používania editora webových stránok.

Vlastné stránky s Webnode 2.0

Webnode 2.0 je tu pre všetkých, ktorí si chcú urobiť svoj vlastný web, ale nemajú žiadne skúsenosti s programovaním. S Webnode 2.0 si zvládnete vytvoriť web za jediné popoludnie.

Aké sú hlavné zmeny v novej verzii?

Už nemusíte hľadať šablóny vhodné aj pre mobilné zariadenia – vo Webnode 2.0 sú responzívne všetky. Každá z nich je vytvorená pre konkrétnu profesiu či koníček a zodpovedá najnovším trendom v oblasti webdesignu. Stačí vložiť vlastný obsah a web je hotový. Pripravili sme pre vás navyše databázu profesionálnych fotografií, videí a ikon, ktoré môžete pre svoje stránky použiť úplne zadarmo.

Prečo Webnode 2.0 nemá niektoré funkcie, ktoré pôvodný editor mal?

Webnode 2.0 neustále vyvíjame a nové funkcie budú pribúdať postupne. Prvou funkciou, ktorú sme pridali na želanie našich užívateľov, boli formuláre. Ďalej pre vás chystáme štatistiky návštevnosti a ďalšie funkcie budú rýchlo nasledovať. O každej z nich vás budeme samozrejme informovať, takže vám neutečú žiadne novinky.

Je možné previesť moje súčasne stránky do novej verzie Webnode?

Webnode 2.0 nie je len vylepšením staršej verzie. Ide o úplne nový systém, a preto nie je možné weby postavené na pôvodnej verzii previesť na Webnode 2.0. Pôvodný projekty zostanú samozrejme aj naďalej funkčné – tak dlho, kým ich budete chcieť používať. Po vytvorení nového webu s Webnode 2.0 si môžete z pôvodného projektu nechať presunúť Prémiové služby aj vlastnú doménu.

Pozri si viac

 


Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.