Ako mať webové stránky zadarmo

Webové stránky zadarmo? Pochybujete? Zdá sa vám to neuveriteľné? Veď za webové stránky, ktoré si necháte urobiť niekde inde, zaplatíte najmenej od 200 a viac Euro! Ako je to možné?
Potrebujete vytvoriť jednoduchý web? Ste živnostník alebo malá firma a chcete vytvoriť firemný web? Potrebujete svoju web stránku a hľadáte niečo nekomplikované a rýchle, čo zvládnete jednoducho?

Prečo webové stránky?

Stránky na internete sú nielen vizitka firmy, ale aj marketingový a predajný kanál. Skrz web môžu chodiť objednávky a na internete môžete nájsť aj nových zákazníkov. Ako získať zákazníkov rieši internetový marketing. Vytvorenie webu teda môže otvoriť dvere novým podnikateľským príležitostiam.

Vytváranie web stránok zadarmo nebolo nikdy jednoduchšie!

Pozrite sa na stránky Webnode a začnite pracovať na tvorbe svojej stránky. Svoje www stránky môžete využiť pre firmu alebo ako osobné stránky. A nepotrebujete míňať mnoho peňazí na ich tvorbu.

Stačí sa zaregistrovať, vybrať si jednu z tisíc moderných šablón a atraktívne webové stránky zadarmo budete mať hotové a prichystané na okamžité použitie.. Výsledkom budú vaše vlastné plne funkčné a profesionálne web stránky.

S Webnode si môžete skúsiť vytváranie www stránok zadarmo, a to jednoducho a rýchlo! V troch jednoduchých krokoch si sami môžete vytvoriť vlastné webové stránky.
Dokážete to sami – bez obšírneho študovania programátorských kódov. Ušetríte desaťtisíce za webdesignéra a obsah stránok budete môcť sami kedykoľvek upravovať. Podľa potreby si aktualizujete články, kontakty, pridáte fotky, videoklipy, ankety atď. Vytváranie web stránok zadarmo vám zaberie len pár minút a výsledok vás ohromí!

Stránky pre živnostníkov – zadarmo

Aj živnostníci vedia, že mať svoje www stzránky je nutnosť. Stačia im jednoduché stránky, kde je presne popísaná ich činnosť a iné potrebné veci. Je tu však jeden problém. Väčšina živnostníkov rozumie dobre svojej robote a s tvorbou stránky má minimálne skúsenosti. A aj preto im pomôže Webnode.
Ak ste firma tak pomocou firemnej prezentácie môžete osloviť nových potencionálnych zákazníkov. Firemné stránky s pripravenými textami presne pre Váš obor podnikania Pre každý obor podnikania máme pripravených veľa originálnych a moderných šablón. Vyberie si zaručene každý! Aby sme Vám ušetrili prácu a vytvorenie webu čo najviac zjednodušili, tak sme pre každý obor pripravili niekoľko stránok a naplnili ich reálnym obsahom a textami.
Obchodníkov určite zaujme možnosť zadarmo si vytvoriť vlastný e-shop.

Vyskúšať, stránky zadarmo

Prevádzka na Vašej doméne

Webové stránky môžete jednoducho prevádzkovať na doméne druhej úrovne (www.cokolvek.sk). Doménu si môžete zaregistrovať priamo na Webnode.

Bez reklám
Nemáte radi projekty, ktoré sú síce zadarmo, ale ustavične na Vás alebo Vašich návštevníkov vyskakujú reklamy? To sa Vám s Webnode nestane, žiadne otravné reklamy. Stačí si vybrať a vyskúšať to – sami zistíte prečo je Webnode najobľúbenejší systém určený na vytváranie web stránok zadarmo. Je to také jednoduché ako napísať e-mail. Zvládne to naozaj každý!

 


Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.