Chudnutie

Zdravie, chudnutie a diéty

Máte kilá naviac a snívate o tomto:

  •  Chcem schudnúť
  •  Jesť, koľko chcem kedy chcem a čo chcem
  •  Moc sa nehýbať, alebo iba minimálne

Mnoho obéznych ľudí chce schudnúť rýchlo, bez námahy a bez nutnosti čokoľvek sa učiť. Dúfajú, že vďaka niektorej diéte, či preparátu schudnú. Možno preto patria stránky o chudnutí medzi často hľadané.

Istotne vás neprekvapí, že o chudnutí sa často ľudia nezhodujú v názoroch. No, ale to platí skoro o všetkom.

O chudnutí je toho na internete popísané mnoho, a aj preto je tu na výber pár internetových stránok, ktoré sa venujú chudnutiu. Pozrite si ich, možno si nájdete vhodné informácie na chudnutie. Spoznáte aj názory iných, ktorí chudli osobne alebo poznajú množstvo prípadov a ich osudy. Skúste sa inšpirovať, naberte skúsenosti a využite to pre svoj prospech.
Pozrite sa a uvidíte či je tento výber akurát pre vás alebo nie. Je to len na vás.

Výber stránok:

Lekárionline.cz
Liečba obezity je veľmi zložitá a vyžaduje si niekoľko postupov. Rôzne rady k zmenám v jedálnom chovaní, nakupovanie a príprava jedla.
pozri stránky

 

NATURHOUSE
NATURHOUSE je celosvetová sieť dietetických centier. NATURHOUSE sa snaží o výchovu, popr. “prevýchovu” vo výžive, preto neponúka prísne a zakazujúce diéty, ale vyučuje, ako jesť dobre a zdravo.
pozri stránky

 

Zelený život
Zelený život – stránky a online obchod s doplnkami výživy, ktoré sú vhodné na detoxikáciu organizmu. Napr. zelený jačmeň, chlorela, kolostrum , probiotiká a iné.
pozri stránky

 

Formo dieta
Stránky o tabletách na reguláciu hmotnosti. Formoline L112 – ak túžite udržať si alebo redukovať váhu, tablety absorbujúce tuk a uľahčujúce reguláciu hmotnosti spoľahlivo podporia všetky vaše snahy.
pozri stránky

 

Moja línia
Ako schudnúť? S pomocou Fykotínu, riešenie, ktoré Vám pomôže zbaviť sa prebytočných kilogramov ľahko, rýchlo a prirodzene, a to bez obmedzovania sa v jedle! Fykotín predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti trvalého a definitívneho chudnutia.
pozri stránky

 

Kardioclub
Na stránkach nájdete clánky o obezite, odporúčaný postup pri výbere potravín a iné.
pozri stránky

 

Tabletky na erekciu a potenciu
Zerex produkty sú určené ako tabletky na slabú erekciu a zároveň na posilnenie potencie. Dôkazom ich účinnosti sú stovky spokojných zákazníkov a rýchla adaptácia produktu na slovenskom i zahraničnom trhu.
pozri stránky

 

sos-obezita
Stránky ktoré má Slovenská obezitologická spoločnosť (SOS). Ide o dobrovoľné, mimovládne, nezávislé občianske združenie.
pozri stránky

 

Prírodné prípravky
Prírodné prípravky vhodné na prevenciu. Zmeny súvisiace s pribúdajúcim vekom môžu vytvoriť lepšie prostredie pre škodlivé baktérie, alebo mikroorganizmy spôsobujúce ochorenia
pozri stránky

 

Výber kníh na tému chudnutie:

Na tému chudnutie je aj dosť kníh. Tak ako všade aj v knihách nájdete rôzne odporúčania. Prečítajte si ich viac aby ste si vybrali to čo vám sedí.

Igor Bukovský: Plán B – 30-dňový manuál zdravého chudnutia
Kniha popisuje ako krok za krokom vtipne a motivujúco ” nakopnúť” zdravé chudnutie.

Rajko Doleček, Leoš Středa, Kateřina Cajthamlová : Nebezpečný svět kalorií
získate jedinečný prehľad o typoch redukčných diét s jedálničkami a receptami, budete vedieť, kedy začať chudnúť a kedy prestať, alebo ako ovplyvňujú súčasný životný štýl rodina, média, reklama…

Leoš Středa : Univerzita hubnutí
Kniha zhrnňuje prednosti a aj nedostatky všetkých doteraz známych diét

Iva Málková : Hubneme s rozumem, zdravě a natrvalo
Kniha obsahuje dvanásť lekcií, ktoré vedú k rozumnej redukcii váhy. A aj poradí, ako si váhové úbytky udržať