Akciové letáky

Akciové letáky v supermarketoch

Akciové ceny v supermarketoch – ponúkame Vám možnosť, mať pekne pokope aktuálne letákové akcie obchodných spoločností, ktoré sú na slovenskom trhu. (stránky spoločností s ich ponukou) Určite letáky poznáte z Vašich poštových schránok. Väčšinou sú na akciových letákoch najnižšie ceny spoločností.
Môžu pomôcť vo Vašom rozhodovaní a uľahčia Vám výber tovaru.

Akcie v rôznych supermarketoch …
Využite túto možnosť, mať pekne pokope aktuálne letákové akcie obchodných spoločností, ktoré sú na slovenskom trhu.

Hyprmarkety zľavové letáky

Akcie Tesco

Obchodné domy a hypermarkety Tesco ponúkajú široký sortiment potravinového i nepotravinového tovaru. Najaktuálnejšie letáky s výhodnou ponukou obchodných domov a hypermarketov Tesco.
www stránky Tesco

 

Lidl akcie

Akcie Lidl – Nový tovar v obchodoch LIDL je ustavične doplňovaný aktuálnou ponukou veľmi atraktívnych a cenovo výhodných akčných výrobkov, ako napr. domáce potreby, textílie, elektro, hračky, predmety na voľný čas a iné. Letáky-Lidl sú rozdelené na aktuálne akcie, akcie od štvrtka a akcie od pondelka.
stránky na akcie Lidl

 

ilustračný obrázok

 

Carrefour akcie

Akcie Carrefour – Po celom obchode Carrefour sú rozmiestnené cenové scannery. Môžete si tak jednoducho a hneď overiť cenu ktoréhokoľvek výrobku. Prehľad aktuálne platných katalógov.
stránky na akcie Carrefour

Billa akcie

V obchodoch Billa dostanete pri každej pokladni darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať ako darček a použiť v každej predajni BILLA. Aktuálne akcie supermarketov BILLA.
stránky na akcie Billa

 

Hypernova akcie

Pre nákup v predajnej sieti Hypernova si možno zakúpiť poukážky v hodnote 5€, 10€, 20€ alebo 30€. Sú ideálnym darčekom pre Vašich blízkych, ale i možnosťou odmeny pre Vašich zamestnancov. Akciový leták spoločnosti Hypernova.
stránky na akcie Hypernova

 

efekt

 


Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.