Euro 2016: Program futbalových zápasov na RTVS

Chcete pozerať v televízii futbalové zápasy na ME 2016?
Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 sa uskutočnia v 12 francúzskych mestách. Na majstrovstvá sa prebojovalo 24 mužstiev.

futbal-euro-2016

RTVS je exkluzívnym vysielateľom futbalových majstrovstiev Európy 2016 pre územie Slovenskej republiky, všetci futbaloví fanúšikovia si budú môcť šampionát užiť na Jednotke, Dvojke, prostredníctvom rozhlasových priamych prenosov, ale aj na špeciálnom webe

Euro 2016 – zápasy v skupinách

DÁTUM ČAS ZÁPASU KTO HRÁ VYSIELA:
10.6. 21:00 Francúzsko – Rumunsko Jednotka
11.6. 15:00 Albánsko – Švajčiarsko Dvojka
11.6. 18:00 Wales – Slovensko Jednotka
11.6. 21:00 Anglicko – Rusko Jednotka
12.6. 15:00 Turecko – Chorvátsko Dvojka
12.6. 18:00 Poľsko – Severné Írsko Dvojka
12.6. 21:00 Nemecko – Ukrajina Jednotka
13.6. 15:00 Španielsko – Česko Dvojka
13.6. 18:00 Írsko – Švédsko Dvojka
13.6. 21:00 Belgicko – Taliansko Jednotka
14.6. 18:00 Rakúsko – Maďarsko Dvojka
14.6. 21:00 Portugalsko – Island Jednotka
15.6. 15:00 Rusko – Slovensko Dvojka
15.6. 18:00 Rumunsko – Švajčiarsko Dvojka
15.6. 21:00 Francúzsko – Albánsko Jednotka
16.6. 15:00 Anglicko – Wales Dvojka
16.6. 18:00 Ukrajina – Severné Írsko Dvojka
16.6. 21:00 Nemecko – Poľsko Jednotka
17.6. 15:00 Taliansko – Švédsko Dvojka
17.6. 18:00 Česko – Chorvátsko Dvojka
17.6. 21:00 Španielsko – Turecko Jednotka
18.6. 15:00 Belgicko – Írsko Dvojka
18.6. 18:00 Island – Maďarsko Dvojka
18.6. 21:00 Portugalsko – Rakúsko Jednotka
19.6. 21:00 Švajčiarsko – Francúzsko Jednotka
19.6. 21:00 Rumunsko – Albánsko na webe RTVS
20.6. 21:00 Slovensko – Anglicko Jednotka
20.6. 21:00 Rusko – Wales na webe RTVS
21.6. 18:00 Severné Írsko – Nemecko Dvojka
21.6. 18:00 Ukrajina – Poľsko na webe RTVS
21.6. 21:00 Česko – Turecko Jednotka
21.6. 21:00 Chorvátsko – Španielsko na webe RTVS
22.6. 18:00 Maďarsko – Portugalsko na webe RTVS
22.6. 21:00 Taliansko – Írsko Jednotka
22.6. 18:00 Island – Rakúsko Dvojka
22.6. 21:00 Švédsko – Belgicko na webe RTVS

Vyraďovacia fáza Majstrovstiev Európy 2016:

Sobota 25. 06. osemfinále

  • 15.00 Švajčiarsko – Poľsko; Dvojka
  • 18.00 Wales – Severné Írsko; Dvojka
  • 21.00 Chorvátsko – Portugalsko; Jednotka

Nedeľa 26. 06. osemfinále

  • 15.00 Francúzsko – Írsko; Dvojka
  • 18.00 Nemecko – SLOVENSKO; Dvojka
  • 21.00 Maďarsko – Belgicko; Jednotka

Pondelok 27. 06. osemfinále

  • 18.00 Taliansko – Španielsko; Dvojka
  • 21.00 Anglicko – Island; Jednotka

30. 06. štvrťfinále

  • 21.00 Jednotka

01. 07. štvrťfinále

  • 21.00 Dvojka

02. 07. štvrťfinále

  • 21.00 Jednotka

03. 07. štvrťfinále

  • 21.00 Jednotka

06. 07. semifinále

  • 21.00 Jednotka

07. 07. semifinále

  • 21.00 Jednotka

10. 07. finále

  • 21.00 Jednotka

 

 

Maska Nano Eye Lift

Leave a Comment